Parimad teatevõistluses

06.02.2017

Jaanuarikuu viimasel päeval võistlesid Nõmme koolide 4. ja 5. klasside õpilased Pääsküla Gümnaasiumis kombineeritud teatevõistlustes. Võistlused tegi huvitavaks asjaolu, et ükski kool ei teadnud harjutusi eelnevalt. Kõik võistlusharjutused näidati kohapeal ette ja lapsed pidid kohe ka võistlema. Kivimäe kooli 5. klasside võistkond koosseisus AGNES ANGELSTOK, EVA LÕHMUS, KAROLI MICHELIS, SANDRA EHRENPREIS, KAROLINA KALDOJA, VÄLEK ALTNURME, MARKUS KRABBI, RASMUS RÜNDVA, NIKLAS SILDRE (kõik 5.a klassist) ja KATHARINA KALJUSTE, ANDREAS OJAVEE, RAUNO ŠUMAN (kõik 5.b klassist) saavutas kokkuvõttes võidu ja kuldmedalid! Supertublid lapsed!

Tublisti võistlesid ka neljandikud. 4. klasside arvestuses saavutas Kivimäe kooli võistkond 3. koha. Pronksmedalid võitsid CAROLA OTSPERE, FREIA NIRK, KELLY RODI, CHRISTOFFER REINTAM, RICHARD RÜNDVA, ROLAND LUKAS, KARL HENRIK LIIVE (kõik 4.a klassist) ja KEITLIN KOTK, ANNALIISA LETT, MARTIN ETVERK , MARTIN JUGA (kõik 4.b klassist).