Heategevuslik jõuluturg

05.12.2016

Novembri lõpus toimus meie koolis heategevuslik jõuluturg. Õpetajate, õpilaste ja lastevanemate poolt valmistatud laadakaubale ostjaid jätkus. Maitsta sai jõuluküpsetisi, rüübata jõulujooke, krõbistada piparkooke ja mugida mõnusaid maiustusi. Kaubeldi kauni käsitöö, jõulukaartide ja hoidistega. Kõige kiiremini kadusid aga lettidelt kiluleivad. Muidugi võis kõike head ja paremat koju kaasa osta ning üht-teist jõuluvanagi  kingikotti poetada. Ka seekord andsid laadalised endast parima kahe loomaias elava surikaadist „kasulapse" heaks. Osa tulust toetab heategevusprogrammi „Märka ja aita" ja osa läheb õpilasürituste, võistluste korraldamiseks ning võitjate autasustamiseks. Küllap jätkub selgi aastal ka üht-teist hoovi haljastuseks ja kooli mee vurritamiseks. Suur tänu osalejatele ja kena jõuluaega kõikidesse kodudesse!