Loomingukonkurss lõppes edukalt

23.11.2016

Eesti Muusikaõpetajate Liit kuulutas septembris koostöös sihtasutusega Innove välja konkursi „Loo laulule kaasmäng!“. Selle eesmärgiks oli innustada erinevas vanuses noori ja täiskasvanuid looma õpilastele jõukohaseid pillisaateid laulurepertuaari ilmestamiseks. Kindlasti aitas üritus igati kaasa loovuse arendamisele ning pillimänguoskuse rakendamisele nii muusikaõppes kui ka tunnivälises tegevuses. Töid oodati kõikidele üldhariduskooli vanuseastmetele ja neid hinnati kahes kategoorias - õpilased ja täiskasvanud. Meie jaoks äärmiselt rõõmustavad tulemused tehti teatavaks huvikeskuses Kullo 18. novembril Heino Kaljuste sünniaastapäevale pühendatud konverentsil. Õpilaste kategoorias tunnustati Grete Mainet, Marleen Juhansoni (mõlemad 7.b) ja Enelis Ojaveed (4.b). Täiskasvanute kategoorias sai esikoha meie kooli muusikaõpetaja Anne Ermast. Palju õnne!

Samal nädalavahetusel toimus ka „Laulukarussell“ lindistus. Hoiame üheskoos õp. A.Ermastile ja tema õpilasele Rihard Meesitile pöialt!. Saatesarja saab jälgida alates jaanuarist.