Õpetajate päevast

10.10.2016

5. oktoobril tähistasime õpetajate päeva, mille sisustasid lõpuklassi neiud ja noormehed. Tunnid said antud ja väänkaelad korrale kutsutud. Paraku tuli ka verinoortel pedagoogidel tõdeda, et ega koolmeistriamet kergete killast ole. Tööpäev oli pingeline ja kahe vahetuse tõttu ka pikk.

Tallinna Linnavolikogu esimees Kalev Kallo korraldas pealinna tublidele koolmeistritele Õpetajate majas tänuürituse. Meie koolist osalesid võõrkeeleõpetajad Kaja Vaikla ja Lehti Rauk.

Reedel, 7. oktoobril, olid 8.-9. klassi õpilased abiks ja tunde andmas Lauliku ning Rännaku lasteaedades. Tagasiside oli positiivne, sest algajatel pedagoogidel õnnestus hetkega oma väikeste hoolealuste poolehoid võita. Mudilased ootavad edaspidigi oma noori sõpru lasteaiapäevi sisustama.

Direktor Maie Sepp ja emakeeleõpetaja Mari Teinemaa said kutse Lennusadamas toimunud galaõhtule. Autasud aasta õpetajatele ning õnnitlused ametipäeva puhul andsid edasi abilinnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula.