Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Tagasi kooli nädal 18.-22. november

12.10.2010

Külalisõpetajad annavad tunde 8. ja 9. klassis ning jagavad oma kogemusi ettevõtluse, infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni vallas.

"Tagasi kooli" on Vabariigi Presidendi ja sihtasutuse Noored Kooli algatus, mille eesmärk on tugevdada Eesti koolide ja ülejäänud ühiskonna koostööd.

"Tagasi kooli" nädalal kutsutakse koolidesse üle Eesti tundi andma ja kogemusi jagama külalisõpetajaid – tegusaid kodanikke, lapsevanemaid, vilistlasi, üliõpilasi ja ka neid, kellel ei ole konkreetse kooliga veel vahetut suhet, ent kes soovivad seda luua.